Mieszkanie, ul. Wrzosowa

Wrzosowa, Smolec, dolnośląskie

  • 829 000 zł
  • 66,92 m²
  • 12 387,93 zł/m²

Zdjęcie

Bartosz Jankowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wrzosowa

Wrzosowa, Smolec, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

829 000 zł

66,92 m²

12 387,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wrzosowa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

829 000 zł 66,92 m² 12 387,93 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2006
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2006

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 829 000 zł (12 387,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 66,92 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2006
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni aż 93m2 zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Leśnym położonym w Smolcu przy ulicy Wrzosowej!

ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA SPACERU 3D PO NIERUCHOMOŚCI POD PODANYM LINKIEM:

Lokalizacja: Smolec, ul. Wrzosowa,
Ilość pokoi: 3
Metraż: 66,92 mkw. (...)

Agent

Bartosz Jankowski

790 799...

790 799 968

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

790 799...

790 799 968

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy