dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Smolec - Sprzedaż i najem

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Smolec,dolnośląskie

680 000 zł68 m² 10 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67,17 m , położone w cichej i zielonej części Smolca, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

849 999 zł101 m² 8 416 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizja - 0% pcc - 0% Na sprzedaż - nowoczesny dom szeregowy na kameralnym osiedlu w Smolcu. Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

830 000 zł101 m² 8 217,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny dom szeregowy w zielonym Smolcu. Dom o powierzchni 101 m2 z ogródkiem 48m2 i antresolą 18 m2 - idealny dla rodziny. Układ pomieszczeń został zaprojektowany tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni łącznej 91,98 m na 2 piętrze 2 piętrowego, monitorowanego bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 099 000 zł112 m² 9 813 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w spokojnej i zielonej okolicy Smolca, przy ul. Orzechowej. To nowoczesne, wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

850 000 zł102 m² 8 293,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do urokliwego Smolca, zaledwie 3 km od granic Wrocławia! Polecam funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie idealne dla rodziny. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Smolec,dolnośląskie

779 000 zł101 m² 7 690,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Smolec przy ul. Topolowej Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m . Cena: 779 000 zł Lokalizacja: ul. Topolowa, smolec Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smolec,dolnośląskie

575 000 zł66 m² 8 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! / 66m2 / 3 pokoje + taras 25m2 + mp / Smolec Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,41m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym balkonem w Smolcu, gm. Kąty Wrocławskie Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

779 000 zł73 m² 10 642,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m, zlokalizowane w Smolcu dynamicznie rozwijającej się miejscowości tuż pod Wrocławiem. Smolec to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 423,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w nowy budownictwie w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu przy ul. Topolowej. Inwestycja Przyjazny Smolec to kompleks kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Cena do negocjacji! pełne umeblowanie W cenie 5 pokoi, osobne wejście Przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny! Zaledwie 3 km od Wrocławia, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Smolcu przy ul. Bazaltowej o powierzchni 55 m . Budynek z 2016 roku. Przedpokój 10,25m Pokój 9,37m Pokój 8,88m Pokój 5,92m Łazienka 3,86m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

647 900 zł79 m² 8 166,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obejrzyj video przypięte do tej oferty! Mieszkanie jest idelne do zakupu, ponieważ czynsz przy tak dużym metrażu jest znacznie niższy niż w wypadku mieszkań we Wrocławiu, dodatkowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Smolec

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w Smolcu tuż pod Wrocławiem! wynajem: 3000 zł/miesiąc + zaliczki na media! brak czynszu administracyjnego! bez prowizji dla agencji bezpośrednio od właściciela! Wprowadź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Smolec,dolnośląskie

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie z ogrodem w Smolcu, przy ul. Rdestowej. Mieszkanie mieści się parterze piętrowego budynku pochodzącego z 2019 r. Oferta jest idealnie skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Smolec,dolnośląskie

4 800 zł125 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie premium z klimatyzacją, dużym balkonem i miejscem parkingowym - Smolec, ul. Główna. Możliwość doposażenia wg. preferencji najemcy. Oferujemy do wynajęcia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 Nr tel. R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2. Położone na parterze w dwupiętrowym bloku, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

679 500 zł68 m² 9 993 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: trzypokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w malowniczej miejscowości Smolec. Otoczenie nieruchomości: ulica Wrzosowa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

480 000 zł40 m² 12 027,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie w Smolcu - położone w bardzo zielonym, spokojnym i cichym miejscu na ul. Wrzosowej. Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 + komórka lokatorska 1m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec|marmurowa 1|miejsce park|kom.Lok.| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w nowym Smolcu. Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych napraw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 100 zł103 m² 6 774,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/okazja/balkon/top!/marmurowa/4pok./Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł103 m² 6 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

okazja/obniżona cena!/wszystko w cenie!/balkon/top!/marmurowa/4pok./Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Zachęcam do zapoznania się z ofertą jasnego, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim, ostatnim piętrze bloku w nowoczesnej części Smolca. Rozkład pomieszczeń Poziom 1: hall: 5,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 998 zł103 m² 6 760,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wszystko w cenie!/okazja/obniżona cena!/balkon/top!/marmurowa/4pok./Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

549 000 zł54 m² 10 254 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Smolec|53,54m2|duży balkon|miejsce postojowe| -przedstawiam mieszkanie w Smolcu, tylko 3 km od Wrocławia. Nieruchomość została oddana do użytku w 2021 roku i znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

649 000 zł56 m² 11 647,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Smolec|55,72 m2|klimatyzacja|ogród|rolety zewnętrzne| -przedstawiam mieszkanie w Smolcu, znajdującego się 3 km od Wrocławia. Nieruchomość została oddana do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 999 zł103 m² 6 766,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 998 zł103 m² 6 760,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

okazja/balkon/top!/marmurowa/4pok./Obniżona cena!/Wszystko w cenie!/Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

698 999 zł104 m² 6 753,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/smolec/premium/parking/okazja/balkon/top!/marmurowa/4pok. Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak