dowolna

Mieszkania w centrum Smolec - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

560 000 zł42,42 m² 13 201,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z 2020 roku w Smolcu. Jego powierzchnia to 42,42 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł37,70 m² 13 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Smolec, ul. Wrzosowa Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,71 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdującego się na drugim piętrze bloku z 2015 roku w Smolcu, na obrzeżach Wrocławia. Mieszkanie składa się salonu z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł54,39 m² 12 226,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie z balkonem | Smolec Do sprzedaży jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,39 m , położone na II p. nowoczesnego budynku na osiedlu Osada Sportowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 998 zł68,59 m² 10 482,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Okolica Smolca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: smolec to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Wrocławiem z pełną infrastrukturą, szkołami, sklepami a za.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł75,10 m² 9 946,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji. Miejsce parkingowe gratis. Do sprzedania atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie położone tuż przy granicy Wrocławia. Lokalizacja: lokal położony na 2 pietrze budynku zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł40 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Smolec - do sprzedaży przytulne mieszkanie 2-pokojowe 40m2 - Z miejscem parkingowym, ogródkiem I komórką lokatorską wliczonymi W cenę sprzedaży - Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 998 zł69 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

718 999 zł68 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

2 000 zł26 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna nowa kawalerka z 20 m2 ogródkiem Smolec ul. Daktylowa 21 Koniecznie Zobacz wirtualny spacer po mieszkaniu. Do wynajęcia ładna nowa kawalerka w Smolcu przy ulicy Daktylowej. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 990 zł70 m² 9 999,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę da się odetchnąć, ale bez rezygnowania z wygodnego dojazdu do Wrocławia - ta oferta zasługuje na uwagę. Mieszkanie położone jest w Smolcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 900 zł70 m² 9 998,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 685,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu to wyjątkowa przestrzeń z niepowtarzalnym klimatem i dużą ilością naturalnego światła. Układ na dwóch poziomach zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azaliowa

Smolec,dolnośląskie

740 000 zł86 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w Smolcu koło Wrocławia. Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

778 000 zł101 m² 7 680,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Doradca Klienta Nr tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m2. Położone na 1 piętrze w spokojnej części Smolca. Otoczenie nieruchomości: smolec. Osiedle niskich bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

596 068 zł79 m² 7 512,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

899 000 zł77 m² 10 365,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z garażem i ogródkiem Smolec, ul. Topolowa Marzysz o własnym domu z ogródkiem, ale cenisz wygodę mieszkania? Ta nieruchomość to idealne połączenie obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

583 000 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Granitowej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 55m2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

599 990 zł64 m² 9 374,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego niedaleko zachodniej granicy Wrocławia. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość i jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym balkonem w Smolcu, gm. Kąty Wrocławskie Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

779 000 zł73 m² 10 642,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m, zlokalizowane w Smolcu dynamicznie rozwijającej się miejscowości tuż pod Wrocławiem. Smolec to idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

619 000 zł65 m² 9 567,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Wille Victoria spokojne życie blisko Wrocławia. 2 min od smolca! Z radością prezentujemy nową inwestycję mieszkaniową Osiedle Willowe Victoria, położone przy ul. Pogodnej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

899 000 zł94 m² 9 606,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentację mieszkania w szeregowcu pionowym dwulokalowym, zlokalizowanym w sercu Smolca, przy ul. Topolowej. To nowoczesna nieruchomość z 2020 roku, która zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

586 000 zł55 m² 10 654,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antracytowa

Smolec,dolnośląskie

716 000 zł72 m² 9 886,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miejsce, gdzie komfort spotyka przestrzeń. Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do Wrocławia - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

647 900 zł79 m² 8 166,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obejrzyj video przypięte do tej oferty! Mieszkanie jest idelne do zakupu, ponieważ czynsz przy tak dużym metrażu jest znacznie niższy niż w wypadku mieszkań we Wrocławiu, dodatkowo przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Smolec,dolnośląskie

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie z ogrodem w Smolcu, przy ul. Rdestowej. Mieszkanie mieści się parterze piętrowego budynku pochodzącego z 2019 r. Oferta jest idealnie skrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Antracytowa

Smolec,dolnośląskie

739 000 zł72 m² 10 204,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowa oferta - miejsce, gdzie komfort spotyka przestrzeń. Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do Wrocławia - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Doradca Klienta Nr Licencji pfrn 29417 Nr tel. R.E.Z.E.R.W.A.C.J.A. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2. Położone na parterze w dwupiętrowym bloku, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Smolec,dolnośląskie

480 000 zł40 m² 12 027,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie w Smolcu - położone w bardzo zielonym, spokojnym i cichym miejscu na ul. Wrzosowej. Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 + komórka lokatorska 1m2 znajdujące się.