dowolna

Mieszkania w bloku Smolec - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

565 708 zł57 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż elegancki, dwupoziomowy apartament premium o powierzchni 62 m2 po podłodze (47 m2 użytkowych), położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku. Wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

665 371 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł72 m² 9 685,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu to wyjątkowa przestrzeń z niepowtarzalnym klimatem i dużą ilością naturalnego światła. Układ na dwóch poziomach zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Azaliowa

Smolec,dolnośląskie

740 000 zł86 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w Smolcu koło Wrocławia. Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

665 371 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: smolec/muchobór Wielki Ilość pokoi: 2 Metraż: 36m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/4, blok z 2020roku , balkon Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Dwa miejsca parkingowe pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Smolec,dolnośląskie

680 000 zł68 m² 10 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 67,17 m , położone w cichej i zielonej części Smolca, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

629 000 zł80 m² 7 862,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni około 80 m , położone przy ul. Topolowej 6a w Smolcu, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

719 000 zł70 m² 10 271,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

565 708 zł57 m² 9 903,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

551 908 zł60 m² 9 145,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

582 268 zł80 m² 7 318,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

432 864 zł38 m² 11 530,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

562 948 zł58 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

431 904 zł38 m² 11 511,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

2 800 zł54 m² 52,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa - nowa inwestycja z 2022r. Kompleksowe, wyposażone w wysokim standardzie i miejsce postojowe w cenie! We speak English,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Smolec,dolnośląskie

955 000 zł68 m² 14 002,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem | Smolec | Idealne dla rodziny lub seniorów Szukasz komfortowego mieszkania z własnym ogrodem w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

583 000 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Smolcu przy ul. Granitowej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 55m2 składające się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni łącznej 91,98 m na 2 piętrze 2 piętrowego, monitorowanego bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

2 900 zł54 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Smolec,dolnośląskie

779 000 zł101 m² 7 690,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie Smolec przy ul. Topolowej Oferuję na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 101,3 m . Cena: 779 000 zł Lokalizacja: ul. Topolowa, smolec Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Smolec,dolnośląskie

575 000 zł66 m² 8 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! / 66m2 / 3 pokoje + taras 25m2 + mp / Smolec Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,41m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

599 990 zł64 m² 9 374,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego niedaleko zachodniej granicy Wrocławia. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość i jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł66 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! super mieszkanie W sypialni wrocławia! tylko Z effective home prezentacje 7 dni W tygodniu! 2 poziomowe mieszkanie Z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 11 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komórka lokatorska W cenie! Na sprzedaż mieszkanie z przestronnym balkonem w Smolcu, gm. Kąty Wrocławskie Opis Nieruchomości: oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa. Kompleksowe, wyposażone i miejsce postojowe w cenie! We speak English, call for more details! informacje podstawowe Cena: 3000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 100 zł54 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa. Kompleksowe, wyposażone i miejsce postojowe w cenie! We speak English, call for more details! informacje podstawowe Cena: 3100 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

3 400 zł54 m² 63,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Smolcu - Osada Oliwkowa. Kompleksowe, wyposażone i miejsce postojowe w cenie! We speak English, call for more details! informacje podstawowe Cena: 3400 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

690 000 zł56 m² 12 423,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w nowy budownictwie w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu przy ul. Topolowej. Inwestycja Przyjazny Smolec to kompleks kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

586 000 zł55 m² 10 654,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

515 000 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji dla kupującego Polecam do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Osada Dębowa przy ul. Granitowej w Smolcu zaledwie 3 km od.