dowolna

Domy umeblowane Smolec - Oferty sprzedaży i wynajmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 449 900 zł277 m² 8 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Smolec

Smolec,dolnośląskie

5 000 zł158 m² 31,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w południowo- zachodnich okolicach Wrocławia. Dom o pow. 158 m.kw na działce 500 mkw., przestronny, wykończony dobrej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Laurowa

Smolec,dolnośląskie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia gotowy do wprowadzenia dom w Smolcu. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 80 m2 (3 sypialnie) Ogród 200 m2. Zachęcam do skorzystania z wirtualnego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 899 000 zł107 m² 17 747,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Serdecznie polecam wyjątkowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, z pięknie zaprojektowanym ogrodem wchodzącym wprost do lasu, z tarasem oraz zimowym ogrodem, zlokalizowany w rodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Smolec,dolnośląskie

6 500 zł104 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Do wynajęcia gotowy do wprowadzenia dom w Smolcu. ___pierwszy najem___ _jest zgoda na zwierzęta_ Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90 m2(3 sypialnie) + 14 m2 garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 249 000 zł99 m² 12 616,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Smolec / dom W zabudowie szeregowej 100 M2 / działka 163 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,6 m2 , segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Smolec,dolnośląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękny dom z ogrodem znajdujący się zielonej, spokojnej okolicy, tuż za granicami Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Osiedle Leśne,Smolec

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak 5 pokoi 150 m2 z garażem, ogrodem i zadaszonym tarasem Zlokalizowany w Smolcu. Lokal składa się ze strefy dziennej: salonu (33m2), przedpokoju (11,5m2), kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Smolec,dolnośląskie

1 199 000 zł126 m² 9 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego 5 km od granicy Wrocławia Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolec,dolnośląskie

1 129 000 zł108 m² 10 453,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

4 pok * garderoba * ogród * garaż * fotowoltaika Do sprzedania lokal mieszkalny w budynku mieszkalnym dwulokalowym. Inwestycja deweloperska Osiedle Platanowe Smolec z 2018 r. (Lokal zakupiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bzowa

Smolec,dolnośląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzechowa

Smolec,dolnośląskie

1 259 000 zł98 m² 12 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego segmentu premium w Smolcu, 5 km od granic Wrocławia. Tylko W sdp nieruchomości. Wirtualny spacer :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bzowa

Smolec,dolnośląskie

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Willowa

Smolec,dolnośląskie

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty wynajmu luksusowego domu o powierzchni 240 m2 w malowniczym Smolcu, zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Ten elegancki dom łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 249 900 zł99 m² 12 625,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych smolec / dom W zabudowie szeregowej 100 M2 / działka 163 M2 Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 98,6 m2 , segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Bzowa

Smolec,dolnośląskie

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 250 000 zł99 m² 12 626,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 318 900 zł98 m² 13 499,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje smolec wrocław / dom szereg zew. 100 M2 / działka 325 M2 Dom w zabudowie szeregowej, segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 319 900 zł98 m² 13 509,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Smolec / dom szereg zew. / działka 325 mkw serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, pow. 97,70 mkw z bocznym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

ok. Smolec Piekny dom wolnostojacy lux Premium! polecam nieruchomości na sprzedaz Nieruchomość to dom jednorodzinny, wolnostojący o metrażu około 200 mkw umiejscowiony na pięknej, bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 320 000 zł98 m² 13 510,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecam I serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / dom szereg zew. / działka 325 M2 Dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, pow. 97,70 m2 z bocznym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 319 990 zł98 m² 13 510,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 569 000 zł135 m² 11 622,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Smolec / wrocław / lux dom bliźniak/ działka 620 mkw/ garaż polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Nieruchomość położona w graniczącej od południa z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 569 999 zł135 m² 11 629,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 569 990 zł135 m² 11 629,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / wrocław / lux dom bliźniak/ działka 620 M2/ garaż Nieruchomość położona w graniczącej od południa z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 319 000 zł98 m² 13 500,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 699 900 zł135 m² 12 591,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Smolec / wrocław / lux dom bliźniak/ działka 620 M2/ garaż polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Nieruchomość położona w graniczącej od południa z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 321 000 zł98 m² 13 521 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecam I serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / dom szereg zew. / działka 325 mkw Dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, pow. 97,70 m2 z bocznym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Leszczynowa

Smolec,dolnośląskie

1 126 000 zł96 m² 11 668,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom w zabudowie szeregowej pod Wrocławiem. Ogród na tyle 60 m2, liczne nasadzenia drzew i krzewów owocowych i ozdobnych, altanka umeblowana (3 ściany zabudowane). Podwórko ok. 75 m2, wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 699 000 zł135 m² 12 585,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Chłopska

Smolec,dolnośląskie

1 199 000 zł96 m² 12 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Opiekun Oferty: tel: dom szeregowy o powierzchni 96,5 m2 oddalony zaledwie 2 kilometry od Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 700 000 zł135 m² 12 592,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 199 000 zł148 m² 8 101,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Lokalizacja: smolec Metraż: 135m2 (powierzchnia użytkowa), 148m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: bliźniacza, działka: 477m2, dostępny: do uzgodnienia. Opis nieruchomości :nowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 321 990 zł98 m² 13 531,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Polecam I serdecznie zapraszam na niezobowiązującą prezentacje smolec / dom szereg zew. / działka 325 M2 Dom w zabudowie szeregowej, segment zewnętrzny, pow. 97,70 mkw z bocznym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

1 549 900 zł135 m² 11 480,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Smolec / wrocław / lux dom bliźniak/ działka 620 mkw/ garaż polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Piękny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kasztanowa

Smolec,dolnośląskie

1 100 000 zł111 m² 9 909,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dwu-poziomowe mieszkanie w segmencie środkowym, ul. Kasztanowa w Smolcu. Wykończone w wysokim standardzie, umeblowane oraz wyposażone w sprzęty najwyższej jakości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolec,dolnośląskie

4 370 000 zł224 m² 19 508,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Nowoczesny dom z 2022 roku otulony lasem. Położony na dużej, spektakularnej działce ze starodrzewiem. Zlokalizowany w malowniczej części Smolca zaraz przy południowej granicy Wrocławia. Dom.